Drugi dan večdnevnega srečanja nas je Goran V. najprej popeljal na bližnji razgledni stolp Gonjače.

Nato pa še na osvežitev in ogled Vile Vipolže.
Srečanje smo zaključili po obilnem kosilu, kuhanem v kotlu (ne vem iz katere vojne že), ki je bilo postreženo v uniformi vojaka iz 1.s.v.. Ko se nam je hrana nekoliko “vlegla”, smo jo odrinili domov vsak na svojo stran…

Z gotovostjo lahko povzamemo, da je bilo tudi to srečanje članov kluba, še eno v nizu srečanj članov, ko nam dobre družbe ob obilici smeha, spoznavanju zgodovine, kot tudi skupinske vožnje po prelepih ovinkih,… nikoli ne bo dovolj!
Se vidimo spet naslednjič!
Hvala organizatorjema izleta, članoma Goranu V. in Alešu V. za odlično pripravljeno srečanje, Mitji Močniku in Vojašnici Vipava za možnosti, ki so nam jih dali, turističnem vodniku iz Nove Gorice (ime najdemo v kratkem!), da nas je dodobra spoznal z polpreteklo zgodovino. Prav tako gre zahvala Jožetu Koradinu za odlično pripravljeno hrano, ki se je bomo spominjali (prav zaradi njega)…še zelo, zelo dolgo… 🙂
Besedilo: Boris N.
Slike: Ingrid&Renato B., Boris N., Aleš V.,…
{gallery}stories/IZLETI/201706_PoPotehSoskeFronte{/gallery}












